Valgamaa 5 haridusmess Vali nutikalt ootab osalema!

Neljapäeval, 09. märtsil 2017.aastal ootame kõiki huvilisi Valga Spordihalli, viiendale haridusmessile - Vali nutikalt!

Valga Maavalitsuse eestvedamisel ja koostöös erinevate organisatsioonidega, toimub neljapäeval, 09. märtsil Valga Spordihallis maakonna noortele järgmine haridusmess „Vali nutikalt!“. Mess alustab oma tööd kell 10 ja kestab kella 13.00. Messipäev pakub tavapärasele eksponentide tööle ka erinevaid töötubasid – noortele kui ka õpetajatele.

Messil tutvustavad oma koole, organisatsioone ja tegevust ca 40 eksponenti. Gümnaasiumitest on esindatud Valga Gümnaasium, Valga Kaugõppegümnaasium ja Lähte Ühisgümnaasium. Kõrghariduse teema toovad noorteni mitmed kõrgkoolid - Tartu Ülikool ja tema kolledžid,Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Eesti Lennuakadeemia, Sisekaitseakadeemia, TÜ Viljandi kultuuriakadeemia, Kaitseressursside amet / Kõrgem Sõjakool.
Lisaks veel ametikoolid ja noortele suuantud organisatsioonid – karjääri planeerimine, tööturg, õpilasvahetus ja välismaale tööle.
Ametikoolidest on esindatud, Valgamaa Kutseõppekeskus, Tartu, Järvamaa ja Võrumaa Kutsehariduskeskus, Luua Metsanduskool, Tartu Kunstikool, Tallinna Majanduskool ja Räpina Aianduskool

Kohal on mitmed organisatsioonid: Tööinspektsioon, Eesti Töötukassa, Maanteeamet, Dream Foundation SA, Europe Directi teabekeskus, Valgamaa, Töötukassa EURES, MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus TANKLA, Valgamaa Rajaleidja Keskus, Kaitseliit Valgamaa malev, VeniVidiVici Õplasvahetus, YFU Eesti MTÜ, Valgamaa Noortekogu, SEB Pank AS, Eesti Punane Rist Valgamaa Selts, American Councils for International Education, ASSE Eesti, Noorteagentuur, Work & Travel OÜ, MTÜ Urban Style

Oma toodangut ja tegemisi tulevad näitama, tutvustama ning toodangut müüma maakonnakoolide noored ettevõtjad – minifirmad ja õpilasfirmad.

Päev on kõigile huvilistele TASUTA.

Messi aitavad korraldada MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla, Valga maavalitsus, Europe Directi teabekeskus -Valgamaa, Valgamaa Rajaleidja keskus, Valga Avatud Noortekeskus,Valga Linnavalitsus, Kaitseliidu Valgamaa malev ja Valgamaa Kutseõppekeskus.

Tekkinud küsimustele vastan meeleldi 

Tuuli Mekk