Hummuli Põhikool

Õppetöö

Kohustuslik lugemisvara

KOHUSTUSLIK LUGEMISVARA 1.-4. kl

1.KLASS

S. Väljal „Jussikese seitse sõpra“

E. Raud „Peep ja sõnad“

E. Raud „Sipsik“

Vennad Grimmid „Lumeeit“

                         „Kolm põrsakest“

F. Kotta „Tublid loomad“

S. Maršak „Kaksteist kuud“

A. Reinla „Pätu“

E. Raud „Ninatark muna“

T. Egner „Sööbik ja Pisik“

2.KLASS

J. Rannap „Nublu“

J.  Vaiksoo „Neli hommikut ja üks õhtu“

O. Saar „Lõvi Lõrr ja jänes Jass“

Vennad Grimmid „Bremeni linna moosekandid“

H. Käo „Kusagil mujal“

S. Olsson „Sune“ jutud

Vennad Grimmid „Vahva rätsep“

E. Niit „Onu Ööbiku ööpäev“

R. Vaidlo „Kessu ja Tripp“

A. Pervik „Kollane autopõrnikas“

A. Pervik „Kollane autopõrnikas tegutseb jälle“

O. Prussler „Untslimütsi Ärbi“

H. Käo „Noorpagana lood“

A. Kivirähn „Sirli, Siim ja saladused“

A. Kivirähn „Limpa ja mereröövlid“

E. Raud „Sipsik“

3. KLASS

P. Raud „Tobias ja II B“

A. Pervik  „Paula lood“

O. Preussler „Untslimütsi Ärbi“

S. Olsson „Sune“, „Sune suvi“, „Jälle see Sune“

J. Rannap „Tupsik“

A.M. G. Scmith „Viplala lood“

E. Raud „Naksitrallid“

A. Pervik „Kunksmoor“

J. Põldma „Lepatriinude jõulud“

A. Kivirähn „Sirli, Siim ja saladused“

A.Kivirähk. „ Limpa ja mereröövlid“

O.Saar. „ Lõvi Lõrr ja jänes Jass“

Õppeaasta jooksul loe läbi 4 raamatut!

4. KLASS

M. Keränen „Varastatud oranž jalgratas“

„Peidetud hõbedane aardelaegas“
„Vana roosa maja“

K. Kass „Õpetaja Kusti kummitab“
O. Luts „Nukitsamees“

Travers „Mary Poppins“

A.A. Milner „Karupoeg Puhh“

  1. Lindgren „Vahtramäe Emil“

„Pipi Pikksukk“

„Väikevend ja Karlsson katuselt“

„Bullerbi lapsed“

Õppeaasta jooksul loe läbi 5 raamatut!

KOHUSTUSLIK LUGEMISVARA 6.-8. kl

Raamatute vastamise kuupäevad:

  • 5. november 2022
  • 13. jaanuar 2023
  • 10. märts 2023
  • 5. mai 2023

6.KLASS  

1. Ole Lund Kirkegaard „Kummi-Tarzan ja teised“

2. valida 1 raamat järgnevast loetelust:  

* Eno Raud „Lugu lendavate taldrikutega“

* Raimo Männis „Kiviküla kooli poisid“

* Janno Põldma „Džuudopoisid“

3. Ferenc Molnar „Pal-tänava poisid“   

4. valida 1 Lena Lilleste raamat:

* „Inimröövlid Internetis“       

* „Elu ohus“

* „Köhi pappi või muidu…“

* „Murdvargus koolis“ vm

7. KLASS 

1. valida 1 Aidi Valliku raamat

* „Kuidas elad, Ann?“

* „Mis teha, Ann?“

* „Mis sinuga juhtus, Ann?“

2. valida 1 Helga Nõu raamat

* „Pea suu!“

* „Tõmba uttu“

* „Kuues sõrm“

3. noorsookirjanduse raamat  vabal valikul, näiteks „Teraviku“ sarjast

4. Otfried Preussler  „Krabat“

8. KLASS

1. Antoine de Saint-Exupery „Väike prints“  

2. Jerome David Salinger „Kuristik rukkis“

3. kriminull vabal valikul

4. August Kitzberg „Libahunt“